A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juli Tollozhina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.6 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Juli Tollozhina është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Prill 2006, Juli Tollozhina merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dhe Sikur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gtoby

Bashkim Vushaj

Librond Musliu

Ombra

Sima

Hekuri Sound

Albo-E

Lutfi Muca

Ilir Tironsi

Kacy Style


Tags: Juli Tollozhina, Juljan Tollozhina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018