A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Julian Gjojdeshi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Julian Gjojdeshi është një këngëtar i njohur. Julian Gjojdeshi, solist pranë Teatrit Kombetar te Operas dhe Baletit. Në Maj 2009, Julian Gjojdeshi merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Behu Top Dashurie". Më datë 6 Shkurt 2013, Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha publikojnë videoklipin "Per Hir Te Dashurise". Me këtë këngë, Julian Gjojdeshi & Kastriot Tusha marrin pjesë në Netët E Klipit Shqiptar 12 në vitin 2013. Në Nëntor 2014, Julian Gjojdeshi merr pjesë në Kënga Magjike 2014 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Extrem Brati

Bashkim Rodoni

Niku

Orhan Zeneli

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Nysret Hyseni

Xhelal Xheladini

Nusran Fera

Osman Shehu

Burim Kastrati


Tags: Julian Gjojdeshi, Julian Gojdeshi, Julian Gjodeshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018