A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Juliani është një këngëtar. Jeton ne qytetin e Pogradecit dhe kenget e tij jane te njohura dhe te perhapura kudo ne Pogradec, gjithashtu dhe ne gjithe Shqiperine. Në Prill 2006, Juliani merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Baby Te Ndjej". Në Maj 2007, Juliani merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Harroje Ti", në bashkëpunim me Bess....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emalio

Anton Prendi

Xhovi

Blledi

Aleksander Ypi

Bersi

Kg Man

Gzai

Mc Man

Francezi


Tags: Juliani, Julian

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018