A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  9
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Julijana Nika është një shkrimtare. Julijana Nika jeton ne qytetin e Kukesit. Pas studimeve ne shkollen 9-vjecare "Riza Spahiu" tashme ajo eshte bere pjese e gjimnazit "Havzi Nela" Kukes.Perveq enderrave te saj qe mbeten anonim, Julijana ka si pasion te sajin te jete pjese e botes se te shkruarit, ku lapsi dhe letra jane miqte e saj me te mire qe nuk e tradhetojne asnjehere. Ajo eshte gjate nje procesi te te shkruarit te nje libri qe do publikohet ne moshen 16 vjecare te saj dhe hy...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Rina Hajrullahu

Xhovana Jahja

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Florentina Zukaj

Albana Hajra

Gresa Rudaku

Diana Sadrija

Elsa Fetahaj

Xhenisa Memolla


Tags: Julijana Nika

Krijo Një Kartolinë