A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Juna Manaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Juna Manaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2010, Juna Manaj merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Me Ndihmo Te Te Them Lamtumire". Më datë 8 Tetor 2016, Çartani publikon videoklipin "Inati", në bashkëpunim me Juna Manaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Delia

Armela Tusha

Albina Xhons

Fabiola Agalliu

Blerina Osaj

Dr.Nice

Joanna Wakeley

Mirsa Laci

Risa

Anisa Dervina


Tags: Juna Manaj

Krijo Një Kartolinë