A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jurgen Çipi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Klos 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Jurgen Çipi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 29 Korrik 2017, Jurgen Cipi publikon videoklipin "Bashk'". Më datë 15 Nëntor 2017, Jurgen Cipi publikon videoklipin "A Ja Ka Vlejt". Më datë 23 Shkurt 2018, Jurgen Çipi publikon videoklipin "Mos U Dorzo". Më datë 8 Gusht 2018, Aldo Çomi & Jurgen publikojnë videoklipin "Sikur Ti" dhe është kujdesur janë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Joniad Banushi, ndërsa videoklipi u prodhua nga kompania DArt Channel....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bourne

Taku TLG

Lekssi

Clevinjo

Lavo

Ergi Zejnuni (Ergi)

Liço

Sharku Mc

KTK

El Ninjo


Tags: Jurgen Cipi

Jurgen Çipi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë