A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Suedi 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Norvegji 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: KAS është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kastriot Preteni është i njohur gjerësisht për fansat e tij si KAS. Ai u lind ne korrik 1992 në Suedi dhe në moshën një vjeqare ka lëvizur per ne Norvegji me familjen e tij. KAS po bën një emër në muzikën hip hop për stilin e tij të ri, aftësitë lirike, dhe video të mahnitshme muzikë origjinale. KAS është i lindur të jetë në skenë. Shfaqjet e tij të gjalla janë sjellë nga fansat nga e gjithë bota, gjatë te cileve tregon shfaqjet e suksesshme n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare

Mesmerizer Mixtape (2011)


» Dërgo Një Këngë »

Gun
Product Of Society
Friend
Piano
Lies
Brave Enough
Imma Get My Piece
Lost In A Rhythm
Hypocrisy
On Top Of The World

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

DurimKid

Paniku

Teson

Addi

Gasso

Krijel Flexy

Lantistar

Joint Jointinjo

3 Treshi

I2rejt


Tags: K.A.S, Kastriot Preteni, Kas

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018