A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
K-Albo
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  57
Këndon kryesisht: hip-hop

K-Albo është grup artistësh i njohur. Më datë 13 Qershor 2016, K-Albo publikojnë videoklipin "500".

Më datë 27 Qershor 2017, K-Albo publikojnë videoklipin "Vija Vija".

Më datë 4 Shkurt 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Koka".

Më datë 28 Qershor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bandita".

Më datë 28 Gusht 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Bora Bora".

Më datë 14 Tetor 2018, K-Albo publikojnë videoklipin "Check".

Më datë 12 Dhjetor 2018, Agon Amiga publikon videoklipin "Allo Ti Bruda", në bashkëpunim me K-Albon dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Teksti i këngës u shkrua nga K-Albo. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

Më datë 11 Maj 2019, K-Albo publikojnë videoklipin "Kom Shok".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera