A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

K-albo - Egersinat N'gurbet  (Feat. E7)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/09/2008

2008-09-20T21:32:30

Featuring

E7Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Egersinat N'gurbet" kënduar nga K-albo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga K-albo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin