A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

K-Albo - Vija Vija


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/06/2017

2017-06-27T12:24:33


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vija Vija" kënduar nga K-Albo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga K-Albo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin