A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: K-Boy's është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Janar 2016, K-Boy's marrin pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "Merr Flak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

AlGlobos

T1gr4t

Tingujt E Zemres

Eklips Family

Master D

JT

RealGangsta

O.R.G

North Side

Arm


Tags: K-Boy's, K-Boys

Krijo Një Kartolinë