A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentrit Sopjani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  44
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Gentrit Sopjani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Gentrit Sopjani eshte ne shkollen "Dardania" dhe jeton ne Prishtine. Per here te pare u be i njohur me nofken "Kinezi" ne vitin 2011 kur publikoi kengen e tij te pare "Krejt e Kalli". Pastaj ne vitin 2013 publikoi 3 kenge te reja, 2 bashkpunime dhe nje kenge solo. Ne fillim te ketij viti (2014) vendosi qe te ndryshoj emrin e tij ne muzike (Kinezi) dhe emrin e tij ne muzike ta le vetem emrin e tij (Genti). Ne Fillim te ketij viti e publikoi edhe k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Groff

Lluni

Dardan Osmanollaj

Gold Mc

SK

Vig Poppa

Fero

Sacrifice

Aros

Lannex


Tags: Gentrit Sopjani, Gentrit, K!nnez, Kinez, Kinnez, Kinezi, Kinnezi, K!nnezi, Trill Genti

Krijo Një Kartolinë