A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadisha Sinani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Kadisha Sinani është një këngëtare e njohur. Në Maj 2013, Kadisha Sinani merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Sikur Ti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa

Venera Imeri

Yllka Berisha

Denada Bare

Stela Brahimllari

Manushaqe Vata

Aida Hani

Liliana Kanina

Pegi Xhani

Meda (Nurimeda Kamberi)


Tags: Kadisha Sinani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018