A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kadisha Sinani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Kadisha Sinani është këngëtare e njohur. Në Maj 2013, Kadisha Sinani merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Sikur Ti".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019