A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kadisha Sinani - Sikur Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

//

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Ti" kënduar nga Kadisha Sinani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Leo - Sikur Ti

Këngëtari i ri shqiptar, Leo, ka publikuar videoklipin e ri të tij.
I talentuar dhe i ri në skenë, Leo ka publikuar projektin e tij të ri të punuar nga Asha.
Tekstin e ka realizuar Uki teksa muzika është punuar nga Prygo.
Videoklipi ka për protagoniste një modele e cila i ngjanë shumë Gigi Hadid, bukuroshe e jashtzakonshme në një këngë të bukur të punuar mirë.

Smail Puraj - Sikur Ti

Pse o shpirt per te po qan
pse o shpirt per te loton
ktheja shpinen leje se dashurin tende
aj se meriton

REF:
Si kur ti si kur un
ty dy ne dashuri jemi te mallkum
ty ste don e mu sme don
hajt te behemi bashk ndoshta na shkon

Dikur edhe un kam qajt
keshtu si po qan ti sot
dikur e kuptova se nuk me don
e me qajt per te esht kot