A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kalboz është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 13 Tetor 2017, Kalboz publikon videoklipin "N'rrug", në bashkëpunim me Mc Klinton. Më datë 18 Nëntor 2017, Kalboz publikon videoklipin "TVRT 4 Life". Më datë 13 Mars 2018, Kalboz publikon videoklipin "Ju Nuk E Dini", në bashkëpunim me Mc Klinton....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Faton Maloku

Kley

Albotoxic

Smart Boy

Prodigal

Mthirrin Demokrat

Dm Ritmi Magjik

Last Daddy

Taulant Muqa

Adis Kaceli


Tags: Kalboz

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018