A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kallashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  299
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Kallashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kallashi emrin e vertete e ka Donjeta Kosumi. Si vendlindje vjen nga Ferizaji, por ka kohe te gjate qe jeton ne Prizren. Ajo ia nisi karrieres se saj njehere si valltare pasi i pelqente vallzimi qe femije. Ajo njihet si valltarja me e mire ne Prizren. Më datë 23 Janar 2014, Kallashi publikon kengen "Plas". Menjehere pas realizimit, ajo bashkangjiti edhe videklipin ne te cilin ben disa levizje te perkryera. Më datë 22 Tetor 2014, Sabiani pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nita Latifi

Nikka

Bleta Brovina

Nazmije Selimi

Fiorela Sahiti

Elita Rudi

Marigona Jelliqi

Tringa Rexhepi

Njomza Vitia

Jehona Lumi


Tags: Kallashi, Donjeta Kosumi, Ak-47

Kallashi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018