A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaltrina Pepaj

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Kaltrina Pepaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Maj 2019, Kaltrina publikon videoklipin "Lifestyle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Snovv

Out Lawz-E

Eir

Dori (Rap)

Manii

Marigonna

BOXi

Lil Linda

Adriana Hisker

Maria Zeme


Tags: Kaltrina Pepaj

Krijo Një Kartolinë