A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kaltrina Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  341
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Kaltrina Selimi është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kaltrina Selimi U lind në Prishtinë ku edhe kreu shkollimin fillor dhe të mesëm në shkollën e muzikës "Prenk Jakova". Për here të pare si këngëtare është paraqitur në vitin 2003, në spektaklin garues 'Dua të jem" ku edhe zuri vendin e pare. Ndikimet në muzikë i gjen në muzikën e lehtë, kryesisht te artistët muzikor të Shqipërisë. PASAPORTA: Gjatësia: 1.68 m Ngjyra e syve: E kaftë Ngjyra e flokëve: E kaftë e mbyllët Pija e preferuar: Uji M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtare e grupit

Hana Band

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Shto profile

zyrtare

Copy Paste (2010)


» Dërgo Një Këngë »

Nuk Eshte Njejte
Kohen Me Kthy
Zemer
Hot
Harromë
Nuk Ta Fal
Gjithmone Me Ty
Të Du
Po Du
Copy Paste


Përkthime (14)


Artistë Të Ngjashëm:

Ryva Kajtazi

Adelina Emini

Zanfina

Vesa Luma

Nora Istrefi

Genta Ismajli

Arta Bajrami

Big Mama

Elsa Lila

Mariza Ikonomi


Tags: Kaltrina Selimi, Hana Band

Kaltrina Selimi në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018