A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kaltrina Selimi - Harromë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Teksti:

Mithat Sadiku

Video Produksioni:

Imagine Films

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Dikur une e ti
në një shtëpi ishim bashkë
dikur ndanim ne një shtrat
dhe çdo gjë bashkë
e sot kaq larg

Merri një nga një
fotot dhe dhuratat
e mos lë asgjë
krejt me ty qka pata

REF:
Dhe harrom
nëse ende m'do
e mos lë asgje
të më përkujton
se m'dëshprove
më mashtrove
sa m'lëndove
(harrom..)
Harrom nëse beson n'zot
harrom çdo minutë
harrom çdo sekondë
si të doja
si t'lëmoja
dashuroja

Sot zgjohem pa ty
një ditë të re filloj ne vetmi
çdo gjë që e shoh në kët dhomë
ka historitë e dashurisë sonë

Merri një nga një
fotot dhe dhuratat
e mos lë asgjë
krejt me ty qka pata

REF:
Dhe harrom
nëse ende m'do
e mos lë asgje
të më përkujton
se m'dëshprove
më mashtrove
sa m'lëndove
(harrom..)
Harrom nëse beson n'zot
harrom çdo minutë
harrom çdo sekondë
si të doja
si t'lëmoja
dashuroja

REF:
Harrom nëse ende m'do
e mos lë asgje
të më përkujton
se m'dëshprove
më mashtrove
sa m'lëndove
(harrom..)
Harrom nëse beson n'zot
harrom çdo minutë
harrom çdo sekondë
si të doja
si t'lëmoja
dashuroja


Ky tekst u dërgua nga Ronnie   GGreta   AgNnNesssA
Më Shumë...