A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kanita - They Said


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/03/2018

2018-03-09T16:29:50

They said that you were dragging me,
dragging me down
They said that you ain't coming,
coming home with me tonight.
They said that I should move ahead,
forget about you,
they said that you should do the same..

But I don't really care too much
I just wanna feel your touch
now listen to my heart and say
do you feel the same?
Baby you're a part of me
and I just want a part of you
thinking 'bout these memories
can we be the same again?

[Chorus x2:]
I just wanna be with you, baby,
do you wanna be with me, baby
I can't see whats going on, baby,
I just wanna know the story, story

They said that you won't find a way,
to forget about her
They said that you ain't loving,
loving me the way you should
They said that I'm the fool around
can't see the other girl
and I think that I should know the truth..

You seem to be scared too much,
Baby I just came for love
is there any way around
so we can be the same again
I just want a part of you
begging you to let me in
thinking 'bout these memories
Can we be the same again?

[Chorus x2:]
I just wanna be with you, baby,
do you wanna be with me, baby
I can't see whats going on, baby,
I just wanna know the story, story.

[Bridge x2:]
I wanna be with you,
I wanna be with you,
I wanna be with you, Uhhh

[Chorus x2:]
I just wanna be with you, baby,
do you wanna be with me, baby
I can't see whats going on, baby,
I just wanna know the story, story.


Ky tekst u dërgua nga Jénif
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018