A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Vendlindja:
  • Shkup 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Kann1 është një këngëtar. Reperi i ri shqiptar Kenan Rustemi (Kann1) kreu shkollen fillore ne Shkup ne Sh.F "Rajko Zhinzifov", pastaj u regjistrua ne Gjimnazin "Zef Lush Marku", drejtimi Mjeksi e Pergjithshme. Ne Korrik te vitit 2010, Kanni inqizoi kengen e tij te pare me shokun e tij wigganO e cila ishte per Dashuri qe titullohej "Befasi e Keqe". Ne Gusht te vitit 2010 Kann1 bashk me shoket e tij formuan grupin "Street Rule's" ne gjuhen shqipe don te thot (Rregullat e...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-Ullet

Papel G

Mc.Yahoo

Mastercif

Nissy

Eni-G

Backy

A62

X1

A Loc


Tags: Kann1, Kenan Rustemi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018