A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Kasso është një këngëtar i njohur. Kastriot Rrmoku vazhdon te jetoje ne Prishtine. Ai momentalisht merret me muzike dhe vijon mesimet ne shkollen e mesme. Tash vone ka filluar te merret me muzike por ka korrur mjafte suksese ne kete fushe. Eshte mjafte i popullarizuar dhe i kerkuar nga te rinjet shqiptare qe e preferojne muziken qe kendon ai. Ai eshte tifoz i flakte i Milanos dhe i Kaka's endrra e tij eshte qe te behet nje dite nje footballist siq eshte Kaka' pasi qe ai merret ed...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jakupi

Muaad

Shqipran Maliqi

Krayzie Xia

Tin (Boletin Musa)

Merki Buduri

Besart Halimi

Jashar Hoxha

Rim-Mortal

Robb Daddy


Tags: Kasso, Kaso, Kastriot Rrmoku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018