A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastriot Braho

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kastriot Braho është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut dhe popullore dasmash. Më datë 18 Qershor 2014, Kastriot Braho & Feti Jance publikojnë videoklipin "Nur Teqe Shemberdhenj". Më datë 25 Qershor 2014, Kastriot Braho & Feti Jance publikojnë videoklipin "Moj E Mira E Suloves". Më datë 19 Qershor 2015, Kastriot Braho & Feti Janca publikojnë videoklipin "Nje Cupe E Nje Djale". Më datë 17 Maj 2018, Kastriot Braho publikon videoklipin "Nuse Si Lule Bore". Më datë 18 Shtator 2018, Kastriot Braho publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Agon Nimani

Pellumb Elmazi

Latuà

Chika

Danny Boy

Pajtim Struga

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Orhan Zeneli

Skender Xhafa

Alban Emiri


Tags: Kastriot Braho, Kastriot Brao, Kastriot Braha

Krijo Një Kartolinë