A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kastriot Skendraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kastriot Skendraj është një këngëtar. Më datë 25 Korrik 2015, Kastriot Skendraj publikon videoklipin "Eja Se Po Vuaj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Assassino

Nuclear Pimp

B-Ex

Mc Ervin

Bs Records

Turim

Master B

Lugati Nates

Sweet'x

Loni G


Tags: Kastriot Skendraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018