A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi) - Ne Pranvere Lulja Ne Behare


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/02/2013

2013-02-08T10:02:59

Më Shumë Nga

Xeni (Shkelzen Jetishi)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Pranvere Lulja Ne Behare" kënduar nga Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kastriot Tusha & Xeni (Shkelzen Jetishi) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...