A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kastro Zizo - 666


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/09/2007

2007-09-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2007Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "666" kënduar nga Kastro Zizo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xheloo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Lean po pina fuck the feelings
Kot po rrina killing dreams
Supreme boy style swag
Drunk as fuck holly crap
She said come on my way
She said weed on my veins
Love my puta deri n'vdekje
Baby boo pica ne etje
Rec studio kejt pertoj
Drinking blood scary boy
Nuk jetoj shadow n'loje
Cocaine thot dua n'goje

Girl you know what to do to a man (4X)

Flej n'studio everyday
Qe 12 nuk e lej
Endrra t'mdhaja si LA
Number 2 USA
High as fuck Lana Del Rey
Killing vibes Lana Del Rey
Drinkin wine Lana Del Rey
Romantic Lana Del Rey
Ti mke pa kejt o babo
Mbrapa plot kejt high sopranos
Esta vida FATOS NANO
Nga inati mos e prano
AK47 beat-a kam punu qe ku arrita
Hajde merr ktu dy tre pika
Nga kto rima qe renditaMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018