A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kastro Zizo - Gjinkalla (Remix)  (Feat. Blero & Klevis)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/10/2010

2010-10-20T00:00:00

Featuring

Blero

Video Produksioni:

Pulla

Këngë e albumit:

"Ketri, Pula Dhe Njeriu"

Pjesëmarrëse në

Netët e Klipit Shqiptar 10

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010


hej...... its a remix
remixx 2010
bleroooo.. kastro zizo..klevis
oooooooooo o ooo o oooo

Kastro:x2

maja , te prita maja
dhe per mua ti falja të mos
e qaja.
kot besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

ooo ooooo
e di qe me ty nuk e pata
kjo nate eshte per ty sikur
nata se, ti nuk e di situata
ti mundesh ti a je thata
ku pate ti a je pasive
a e di se kur nuk e dinte
sa shum un ty te deshta
dhe tash me ty nuk e pata.

blero
x2
pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pajo , pa pa pppaapaaajooo , pajoo .

x2
gjin gjin gjin gjinkalla gjin gjin gjin gjinkalla gji gji giinkalla , giinkalla

kastro:
maja , te prita maja
dhe per mua ti ja falja te mos
e qaja.
ket besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

blero:
uhhh
maja , te prita maja
dhe per mua ti falja te mos
e qaja.
kot besim e ke peralla
ti je karcylli ajo qe po kerkoj
laja tregimin laja

Kaastro:
pajo pajo,, pajo pajo pajo,, pajo pajo pajo ijoo

blero:

pajo pajo pajo pa pa pppaapaaajooo , pajoo , pajo pajo o o o o eooo eoo o o o eoo oo oo eooo eoooooo


Ky tekst u dërgua nga Ibrahim Deliu   Leeoni
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018