A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Kauzza është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Fitim Zenuni ndryshe KauZza E ArTË reper Nga Shtimja, jeton ne Zborc (fshat ne shtime). Ne fillim filloi solo te repovas,me von u bashkua me DENIS DJ dhe BAP-G repera nga komuna e lipjanit.Ka perfunduar klasen e 13.dhe mendon te vazhdoj me multimedia sepse muziken e ka pasion.me shum anon si DJ Fiti.kengen per shokun e tij"vdekja e maturantit"e beri vetem, pa ndihmen e grupit. ia kushtoi shokut te klases te ndjer R.I.P Hekuran Baftiut ,,nje ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ex Wolf

Fajt

Kia

Mistiku

I2rejt

Arbër Kurtaj

3 Treshi

Escobars

Buta

Bohemi


Tags: Kauzza, Kauzza E Arte, Kauzza Arte, Kauzza Art, Fitim Zenuni

Krijo Një Kartolinë