A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keisi Medini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Keisi Medini është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Janar 2019, Seldi & Keisi publikojnë videoklipin "S'ka Dashni" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, ndërsa teksti u shkrua edhe nga Keisi Medini. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E bija e

Sabianit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Fabjana Hoxha Oxa

Marigona Vitia

Ardita Begu

Anisa Smajlaj

Sarentina Cako

Ervisa

Dea Strica

Jona

Jola


Tags: Keisi Medini

Krijo Një Kartolinë