A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Keisi Medini
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: pop

Keisi Medini është këngëtare. Më datë 12 Janar 2019, Seldi & Keisi publikojnë videoklipin "S'ka Dashni" dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Muzika e këngës u punua nga Alsked Rrenja, ndërsa teksti u shkrua edhe nga Keisi Medini. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

E bija e

Sabianit

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera