A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kejsi Tola

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kejsi Tola është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Kejsi Tola është një figurë shumë e dashur dhe e njohur në fushën e muzikës. Ka nisur daljet e saj në skenë që në moshë fare të re, për t’u bërë e njohur për publikun e gjerë në një talent show në vitin 2008, në të cilin doli edhe fituese. Në karrierrën e saj ka rrëmbyer një sërë çmimesh të rëndësishme në festivalet dhe programet muzikore ku ka marrë pjesë. Koleksioni i çmimeve të fituara për Kejsin ka nisur që në fëmijëri, me festivalin e fëmijë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finaliste në

Eurovision

Fituese e

Ethet E Së Premtes

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Enca

Greta Koçi

Ronela Hajati

Xhensila Myrtezaj

Samanta Karavella

Eni Koçi

Elhaida Dani

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Adelina Berisha


Tags: Kejsi Tola, Kesi Tola, Keisi Tola, K.C. Tola, Ethet, Eurovision

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018