A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  63
  • Vendlindja:
  • Gostivar 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Keli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Të gjithë e njohim me pseudonimin "Keli", por shumë pak nga ne e dinë se ai quhet Shkëlzen Beluli. Punon dhe vepron në Zvicër, për të realizuar projekte të reja. Kënga e parë titullohet "Më fal", ku njëkohësisht edhe albumin e vitit 2008 e titullon me titullin e njejtë. Më datë 3 Qershor 2010, Keli publikon videoklipin "Gurbeti". Në vitin 2010, Keli publikon albumin "Loqka Ime". Në vitin 2011, Keli publikon albumin "Agallar, Pashallar...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Leutrim Beluli (Leo)

Profili

Facebook

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Profili

Google+

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

1 Milion (2018)

Fustani (2017)

U Kall (2016)

Kuklla (2015)

Ylli Im (2014)

U Knaqem (2013)

S'muj Me Tjeter (2012)

Agallar, Pashallar (2011)

Loqka Ime (2010)


» Dërgo Një Këngë »

1 Milion
Fustani
U Kall, U Kall
Kuklla
Pse Prej Zemres Tem Nuk Po Del
Loçka Shpirti Zemra
Falma Zemren Tende
Ta Ha Zemren
Bëma Hallall Zemër
Full Çika Çika


Artistë Të Ngjashëm:

Erkan Musliu

Blerim Lutfiu (Beli)

Besjan Gashi

Nazim Rika

Liridon Sefa

Driton Ajeti

Labinot Rexha

Valton Krasniqi

Mad Lion

Mr.Safet


Tags: Keli, Shkelzim Behluli, Shkelxen Behluli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018