A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Keli - Princesa


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/10/2018

2018-10-15T20:30:47

Teksti:

Keli

Muzika & Orkestrimi:

Ylber Qaili

Video Produksioni:

Fullmoon Production


2X
ADRENALINA NE MAXIMUM
ATMOSEFERA NICE NICE SHUM
KALLE ZEMER KALLE KREJT
MOS TA NIN MOS E KI DERT.

Refreni:
O LUJE LUJE, MOJ PRINCESA LUJE
FALMA TY ZEMREN, QETER SDUE
O LUJE LUJE, MOJ PRINCESA LUJE
DASHNIJA JOTE DON MEM TRANUE.

2X
ADRENALINA NE MAXIMUM
ATMOSEFERA NICE NICE SHUM
KALLE ZEMER KALLE KREJT
MOS TA NIN MOS E KI DERT.

Refreni:
O LUJE LUJE, MOJ PRINCESA LUJE
FALMA TY ZEMREN, QETER SDUE
O LUJE LUJE, MOJ PRINCESA LUJE
DASHNIJA JOTE DON MEM TRANUE.


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018