A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Kelly - Ne Te Njejten Hene


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2012

2012-09-17T06:18:20

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012


ishte vjeshte, gjethet binin nga pemet,
dalengadale formonin nje zemer
jo nuk i besoja syve te mi
sa ty,
ti ulur ne nje hije
e dija se do vije
si nje mirazh ne shkretetire
o sa me lodh
gjurme sheh ne sfond
ti duke kercyer deri naten vone
ref.2x
eshte e njejta kenge
i njejti vend
atje ku falem zemren
ne te njejten hene
si deshmitarja jone
e vetme anonim

u takuam rastesisht
gjithcka nisi me nje frike
i lexoja buzet e tua
si nje liber pa mbarim
tentova te guxoja me shume
per nje sekonde ndaloj gjithcka
ishim thjesht ti dhe un
buzet s'kerkuan me distance

ref.2x
eshte e njejta kenge
i njejti vend
atje ku falem zemren
ne te njejten hene
si deshmitarja jone
e vetme anonim
e di qe aventurat nuk zgjasin
por ty gjithmon do te jem un i pari
do te jesh e sigurt sepse
gjithmon ti ke
ref.
eshte e njejta kenge
i njejti vend
atje ku falem zemren
ne te njejten hene
si deshmitarja jone
e vetme anonim


Ky tekst u dërgua nga arjola muca
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018