A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Kelly - Melody


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/12/2017

2017-12-25T22:27:51


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melody" kënduar nga Kelly.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kelly i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Cher. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Melody you're my oldest friend
I can talk to you
What a day it's been
Out there in the madden crush
Another day's gone dying in the dust

Melody, listen for the phone
While I change my clothes
He knows by now I'm home
Three days waiting took its toll
This trying to type and crying's getting old

Melody, remember long summer days
Playing grown ups in the city
Mama saying sweet dreams sleepy heads
Tucked in bed with you, my favorite dolly

Oh Melody, with your raggedy charms
I have looked for love in a stranger's arms
Scared of going home, for what they'll see
You know mama eyes could always look right through
And daddy, he won't be so proud of me
No, they won't understand like you, MelodyMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018