A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kelvi Kadilli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Kelvi Kadilli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Më datë 6 Qershor 2018, Kelvi Kadilli publikon videoklipin "Vajzat E Fshatit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sergio HD

Gjon Karrica

Xhuljo Imeri

John Van Ride

Renato Zeqollari

Desti Musta

Reni Elbasanit

Erion Beqo

Marko Strazimiri

Endrik Beba


Tags: Kelvi Kadilli

Kelvi Kadilli në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018