A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kenge Per Femije

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  623
BIOGRAFIA: Kenge Per Femije është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. "Këngë Për Fëmije" është një rubrike ku përmledhim këngë të kënduara në festivale për fëmijë ose këngë për fëmijë që i kanë rezistuar kohës dhe janë kënduar brez pas brezi. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Fëmijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm pë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Mbretëresha E Dëborës (Frozen) (2014)


» Dërgo Një Këngë »

Erdh Nje Dallendyshe
Eja Me Mua!
Gezuar
Nje Vonese E Vogel
Veza Apo Pula
Nuk Festoj Pa Ty
Me Flamurin Ne Zemer
Pavarsia
New Year's Eve Song / Eja Te Festojme
Pellumbat E Paqes


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Këngë Dasmash

Kenge Popullore

Kenge Korçare

Këngë Shkodrane

Këngë Kosovare

Kenge Te Shqiperise Se Mesme


Tags: Kenge Per Femije, Keng Per Femij, Muzik Per Femije, Kenge Per Beba, Keng Per Femi

Kenge Per Femije në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019