A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Per Nënën

Fjale E Arte,fjala Nene

Kur hapa syte
Nje gje thashe
Nene
Kur thashe fjalen e pare
Nje fjale thashe
Nene
Vite dhe shekuj
S'me la ta harroj fjalen Nene
Me te kam qeshur
Me te kam qare
Me the kam then fjalen e pare
Fjale sheruese me rrjedh nga zemra
E vetmja ne bote per ne
Fjala nene

- poezi nga Keona Gaxherri


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1