A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Atdheun

Deti

Në detin e kaltër,
anija po lundron.
Në qiellin e kaltër,
shqiponja po fluturon.

Gjithçka po më pëlqen,
në këtë kaltërim,
deti,shqiponja dhe atdheu im.

- poezi nga Kevin Çika


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018