A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

G4shi - Used To Be


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2018

2018-01-12T16:00:07

Woah, first I gotta break it, then I gotta take it
Now I'm feeling all wavy, yeah, I'm feeling amazing
Please don't try to wake me, cause I'm on vacation
'Bout to start going crazy, yeah, I'm feeling faded

You got me losing my mind
Every night I pop another pill to sleep
They keep saying there ain't nothing wrong with me
I'm just so obsessed with how things used to be, used to be

Tell 'em they don't know what they think they know
Seen it all before, seen it all before
Best friends switching sides, now it's f*ck 'em all
Getting high on the low, please don't call my phone

Switch up, first I gotta break it, then I gotta take it
Now I'm feeling all wavy, yeah, I'm feeling amazing
Please don't try to wake me, cause I'm on vacation
Now I'm 'bout to go crazy, yeah, I'm feeling faded

You got me losing my mind
Every night I pop another pill to sleep
They keep saying there ain't nothing wrong with me
I'm just so obsessed with how things used to be, used to be

For a while ain't no child with a sound like me
I can tell that these boys wanna sound like me
Got my fours and they all gonna ride for me
Shoot you from the neck up like a f*cking I.D
For a while ain't no child with a sound like me
I can tell that these boys wanna sound like me
Got my fours and they all gonna ride for me
Shoot you from the neck up like a f*cking I.D


Ky tekst u dërgua nga SU/\\D
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018