A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  6416
  • Vendlindja:
  • Rahovec 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Kida është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014, Kida publikon videoklipin "Murder". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Soulkid (Uki Latifi), ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss. Kida u be fillimisht e njohur për publikun në performancën e saj në skenën e koncertit të DMX dhe videoklipi i "Murder" ka sken...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

64 🔥🔥

Ish-Anëtare e labelit

On Records

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Tela
Deja Vu
Uh Baby
Merri Krejt
Ka Je
Ti
Bileten
Pe Du
Andërr
Rikthejm Na


Përkthime (30)


Artistë Të Ngjashëm:

Era Istrefi

Klea Huta

Dua Lipa

Enca

Beatrix Ramosaj

Ava Max

Eni Koçi

Arilena Ara

Elhaida Dani

Xhensila Myrtezaj


Tags: Kida, Kidda, Orhidea Latifi

Kida në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë