A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kidda - Right Here


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/11/2016

2016-11-11T17:00:07

Teksti:

Kidda


We be fcking shy now ye, we be gettin na
cause im right here, cause i am right here
if you lookin at me ya you know that i'll be yo
cause im right here, cause im there,
right here cause im there
cause you know we are better than them,yeah better than
(cause im better than them..
cause you know we dont get enough)

X2

We gonna sit baby on tonight
Yeah we fire when that base, we got shoty
Ima get it, im on my spot
Yeah you that we be fallin ye

Firin' a designer
Yeah you know that she be lookin like Rihanna
Ass so fat like Beyonce
Im'a mash it up popaganza

Dont braggin by the gucci i see
nothing good nothing less than i need
(x2)

Cause you know you want me
Cause you know im so wavy
Me i like the way you dance
cause you know you my lady

Cause we know, lalalalal we know
Cause we know, lalalalal we know

Drag to your kerp oh
Later on we, week you catch up
Later on we, we can make love

(every mof**kin do it gnolly)
(...)

We be fcking shy now ye, we be gettin na
cause im right here, cause i am right here
if you lookin at me ya you know that i'll be yo
cause im right here, cause im there,
right here cause im there
cause you know we are better than them,yeah better than
(cause im better than them..
cause you know now we dont get enough)

X2

Cause i say gra, i say gra gra gra
Look at the way you moving
Cause i say stop, i say stop stop
Yeah you know that you can lose this cause i say

We gon' bump again,bump again, we gon' bump again aah
Dancin' in that bimbonet, that bone, that bone aah

Firin' a designer
Yeah you know that she be lookin like Rihanna
Ass so fat like Beyonce
Ima mash it up popaganza

Cause you know you want me
Cause you know im so wavy
Me i like the way you dance
Cause you know you my lady

Pull up, Pull up
I say bi**h i aint far ya on me
Pull up, Pull up

We be fcking shy now ye, we be gettin na
cause im right here, cause i am right here
if you lookin at me ya you know that i'll be yo
cause im right here, cause im there,
right here cause im there
cause you know nothin better than them,
yeah better than..
(cause im better than them..
cause you know now we dont get enough)


Ky tekst u dërgua nga JagazorKartolina (2)

2018-03-24 15:55:12
Whenever you need me
There's no need to worry
You know that I'm gonna be
Right here
2018-03-24 15:51:29
I'll be right here when you need me
Anytime just keep believin

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018