A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kidda - Like Dat


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/02/2017

2017-02-04T18:18:21

That gyal got a body like dat,
edhe kur e leviz ajo me cmend
(Body like dat)
Me tha qka po shef where u from,
ja ktheva pergjigjen e din ti qka don,
ja nisi e qeshi,e dehun ajo kshtu qe dulem na jasht
Cuz u know that i be ballin,
cuz u know that i be ballin,
and together we rollin Ref:
Nuk e di a don money,
(Swedish)-mannen hon vill ta de hon vill ta ja du ta de för de hon vill ha de,
hon bara ju tar de ja du ta de ja ta de x2
E di un qe do ti (money money),
ajo thot qe pak ma shum don mu deh,
hiqi rrobat ti shawty,ajo thot qe pak ma shum don mu deh
She callin me dezigna
sa her un e preki dat body got me to design her,
and i love it, i love it, i love it

Mami how u movin u got me-
craazy,
e preki e preki, go down
again u so,
craazy, move it left to the
right make me, x2
Ref:
Nuk e di a don money,
(Swedish)-mannen hon vill
ta de hon vill ta ja du ta de
för de hon vill ha de,
hon bara ju tar de ja du ta
de ja du ta de x2
E di un qe don ti (money money),ajo thot qe pak ma
shum don mu deh,
hiqi rrobat ti shawty, ajo thot
qe pak ma shum don mu deh
She callin me dezigna
sa her un e preki dat body
got me to design her
and i love it,i love it, i love it
Verse 3:
Bomba
Baby pull up yo bumpa x2
Now we gon tell em,eey
I'm getting money i said
money i said,eey
(Prechous)
Mami how u movin u got me-
craazy,
e preki e preki,go down
again u so,
craazy,move it left to the
right make me x2

Ref:
Nuk e di a don money
(Swedish)-mannen holl vill
ta de hon vill ta ja du ta de,
för de hon vill ha de,
hon bara ju tar de ta du ta de ja du ta de x2
E di un qe do ti (money money),
ajo thot qe pak ma
shum don mu deh,
hiqi rrobat ti shawty,ajo thot
qe pak ma shum don mu deh
She callin me dezigna
sa her un e preki dat body
got me to design her and i love it,i love it,i love it


Ky tekst u dërgua nga Megi DerajKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018