A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Kida - Ka Je


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  96

Komente nga Fansat

4 🔥🔥

30/12/2018

2018-12-30T19:30:03

Teksti:

Fuego

Teksti:

Zzap

Produksioni:

Zzap And Chriss


Ka je ti ka je
Paske metë vetë
Ka je ti ka je
U bo çysh ke dashtë vetë
Shpirtin e kom t'bardhë
E ti ma ke bo t'zi
Tashi shum ftoht
Krejt trupi mu ka ngri
Fajin s'ta la ty
Fajin ja la vetes
Sa her m'kan tregu
Jom tut prej t'vërtetës

[x2]
Ai ma bon: I Love You, Love You
E di mo s'muj me t'besu
Ai ma bon: I Love You, Love You
Me fjal mu s'mun me m'mashtru

[x2]
Mos ta nin ty, Va Bene
Kena mujt pa probleme
Une e vazhdoj jetën teme
Veç me ty se kom n'mene

Kom bo ça kom bo
Se qashtu jom ni
Ndjenjat janë ftofë
Si me jetu n'veri
E kur t'bohët vonë
Qatherë ty n'men t'bi
S'po du m'i ngu fjalt
1000 herë i kom ni

[x2]
Edhe 1000 tjera ti m'i pas baby
Asnjo sikur unë
Asnjo, asnjo s'e ki

Kom bo ça kom bo
Se qashtu jom ni
Ndjenjat janë ftofë
Si me jetu n'veri
E kur t'bohët vonë
Qat'herë ty n'men t'bi
S'po du m'i ngu fjalt
1000 herë i kom mi

[x2]
Edhe 1000 tjera ti m'i pas baby
Asnjo sikur unë
Asnjo, asnjo s'e ki

Mos ta nin ty, Va Bene
Kena mujt me probleme
Une e vazhdoj jetën teme
Veç me ty se kom n'mene

[x2]
Ai ma bon: I Love You, Love You
E di mo s'muj me t'besu
Ai ma bon: I Love You, Love You
Me fjal mu s'mun me m'mashtru


Ky tekst u dërgua nga  TonnidasKartolina (8)

U krijua nga Arfila Dosku 2019-01-03 09:47:55
S'po du m'i ngu fjalt
1000 herë i kom ni
U krijua nga Kidator 2019-01-01 12:19:58
Ai ma bon: I Love You, Love You
E di mo s'muj me t'besu
Ai ma bon: I Love You, Love You
Me fjal mu s'mun me m'mashtru
U krijua nga kejsi 2019-01-01 07:20:34
Edhe 1000 tjera
Ti m'i pas baby
Asnjo sikur unë
Asnjo, asnjo s'e ki
2018-12-31 09:50:59
Ka je ti ka je
Tash ke met vet
Ka je ti ka je
U bo çysh ke dasht vet
U krijua nga urata 2018-12-31 06:27:46
Kom bo qa kom bo se qashtu jom ni
Ndjenjat jan ftof si me jetu n'veri
U krijua nga MIRGENA HALILAJ 2018-12-31 06:25:00
Mos ta nin ty, Va bene
Kena mujt me probleme
Unë e vazhdoj jetën teme
Veç me ty s'e kom n'mene
U krijua nga vlera loshaj 2018-12-31 06:15:25
Fajin s'ta la ty
Fajin ja la vetes
Sa herë m'kan tregu
Jom tut prej t'vërtetës
2018-12-30 15:06:25
Shpirtin e kom t'bardhë
E ti ma ke bo t'zi
Tash jam shumë e ftohtë
Krejt trupi mu ka ngri

Krijo Një Kartolinë

FullscreenMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019