A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Killua - N'funeral T'djalit Mire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/09/2017

2017-09-17T11:26:16

N'funeral t'djalit mire
Vi me vrap e t'pshtyj en ftyre
Me kane i mire se kam per detyre
Se kerrkush s'em pagu mu per me u shtire
T'vi n'shpi pshurri n'lavaman nihem i lire
Kush karin je ti, shok je tu m'thirre
Ku karin ke ti kur e pata veshtire
E baj ket mut per veti e tim bir
Lirikisht jam pambarimisht i pashterushem
Ish dashnorja jeme fje me tjere une e du shume
Pranaj jam gzu shume, une kam hup shume
Kallzom sonte kush karin jam une?
Jam ai qe e kish puth Gandhin n'faqe
E kish rreh grushta masanej fol per paqe
Jam si masturbimet e shenjtorve mes nate
I trishte si fundjavat e cifteve n'clube

Sonte nihem me fat du me vra veten
Tane e keni vra po ju s'kallzoni t'verteten
Ju s'jeni kurr vetem merrni dashni nga ekrani
Ni jete plot aventura e jetume prej divani

Ca po ndodh po baj moral m'fal
Nal, per kto tekste s'em vje kush en festival
Une s'jam banal sdi pse e ma thuni
Banalitet a me u kliku cdo lloj majmuni ma shume se Elina Duni
Kur pelqej dika une hallakatem
Kallzom Donike a do Gjergjin apo Shpaten
Jam idhnu me ty si Zoti me Papen
Se ti m'ke mush me rrena si librat e shkolles canten
Ata qe t'perqafojne n'vesh t'flasin bukur
Mos u var prej tyne durt i kane si Freddy Krueger
Sir-A a n'bagazh te ni opeli me flutur
Vdis Bushter
Une kam ba art n'pampers
A kujto se m'ha mu per followers
Tu menu per misteret n'Univers
Kur t'bahem i famshem une do nisem per Tibet


Se i besoj kerrkuj qe ni her ka nu lines
Gjithmone ni Eve i flet i gjarpen mas shpines
Me shokt imagjinar maj men tu kesh une tinez
Prej qejfit kur ia vran n'film baben Simbes

Kartolina (1)

2018-05-14 22:53:53
Jam ai qe e kish puth
Gandhin n'faqe
E kish rreh grushta masanej
fol per paqe

Krijo Një Kartolinë

Fullscreen


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018