A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Kino është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Shkurt 2018, Raperi i ri, Kino, ka sjellë projektin e tij më të ri muzikor me titull “STR”. Kënga është ritmike hip-hop, dhe është punuar nga vet Kino. “STR” është finalizuar edhe me klip, për të cilin janë kujdesur produksioni “Dezer Films”. Reperi e ka shkruar tekstin e këngës që është prodhuar nga DEZER Enterntainment. Ky projekt, duket të jetë një fillim i mbarë për rep artistin e ri të skenës. Në të ardhmen, Kino pritet të vijë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Doni

Dora

Dashoni

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

The Rose

Last Daddy

P-Life


Tags: Kino, Fetah Muqaku

Krijo Një Kartolinë