A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klajdi Musabelliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  7
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klajdi Musabelliu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2002, Klajdi Musabelliu ishte finalist në Ethet E Së Premtes 1. Në Janar 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me këngën "Flutura Ne Endrren Time". Në Nëntor 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Deluzion". Në Dhjetor 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Nje Shprese Per Jeten Time". Në Maj 2004, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Top Fest 1...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Finalist në

Ethet E Së Premtes

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Talismani Pluhurosur (2004)


» Dërgo Një Këngë »

Nje Shprese Per Jeten Time
Puthja e Pare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Alex Seitaj

Stiv Boka

Deklan

Erjon Korini

Ardit Çuni

Xhevi

Erjon Beci

Klejvis Saliaj

Gerard Merdani

Dilan Reka


Tags: Klajdi Musabelliu, Klaidi Musabelliu, Klajdi Musabeliu, Klajdi Mustabelliu, Klajdi Musabelli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018