A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klara Bakiu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Klara Bakiu është një këngëtare e njohur. Më datë 22 Tetor 2012, Klara Bakiu publikon videoklipin "O Bilibil I Malit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anita Ahmeti

Doruntina Bega

Jehona Ibishi

Xhensila Duka

Nazife Demiri

Flora Sula

Mirsina Prrenja

Selvete Tërstena

Sheribane Krasniqi

Dajana Nenaj


Tags: Klara Bakiu

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018