A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klea Fureraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Klea Fureraj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. AUTOBIOGRAFI: Arti per mua eshte jete. Shpresoj ne te ardhmen te mos ju zhgenjeje. Ne karieren time (sado e vogel jam) kam marr shum cmime te ndryshme dhe jo vetem ne qytetin tim. Ju premtoj se une do arrij lart e me larte e do fitoj edhe me shume cmime me te medha. Ne moshen 4 vjecare kam hipur per here te pare ne skene ku kam kenduar kengen "macja dhe bubi". Caste qe nuk do ti harroj asnjehere. Me pas dalja ime ne skene u zgjerua dhe une mora ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rreze Bekteshi

Xhesika Pengili

Ilva Latifi

Vanesa Sono

Edueda Salihaj

Blinera Muzhaku

Erza Hoti

Sijeta Hoti

Melissa Magnanelli

Salije Bajrami


Tags: Klea Fureraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018